Ekstraklasa News

Wojtkowski zachwycony warunkami w Arłamowie

Piłkarze Wisły Kraków, zakończyli w sobotę zgrupowanie w Arłamowie, gdzie przygotowywali się do wznowienia rozgrywek PKO Ekstraklasy.

– Mieliśmy naprawdę super warunki. Boiska i cała infrastruktura sportowa są tutaj na bardzo wysokim poziomie, przez co mieliśmy możliwość treningu w fajnych warunkach. Myślę, że odpowiednio wykorzystaliśmy ten czas i do startu ligi będziemy bardzo dobrze przygotowani – powiedział Kamil Wojtkowski, cytowany przez oficjalną stronę internetową Wisły.

W pierwszym meczu po wznowieniu rozgrywek, krakowianie zagrają na wyjeździe z Piastem Gliwice (30. maja). Według Wojtkowskiego cała drużyna skupia się na podtrzymaniu formy z początku rundy wiosennej.

– Myślę, że wszyscy bardzo czekaliśmy na ten moment, kiedy liga powróci i będzie można rozgrywać mecze. Ta chwila nastąpi już za tydzień, więc zostało naprawdę niewiele czasu, dlatego nadal będziemy ciężko pracować, by do meczu z Piastem być przygotowanym w stu procentach. Przede wszystkim będziemy chcieli podtrzymać odpowiednią formę zespołową, jaką prezentowaliśmy na początku rundy wiosennej. Ja również mogę zapewnić, że zrobię wszystko, aby zaprezentować się z jak najlepszej strony – dodał 22-latek.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

Reklama

Gallery

6 8 5 3

Naszym zdaniem