Ekstraklasa News

Wisła Kraków osiągnęła porozumienie z miastem w sprawie stadionu

W środę, w siedzibie Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie podpisane zostały dwa dokumenty dotyczące udostępnienia Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana na mecze Wisły Kraków SA w Ekstraklasie do końca sezonu 2019/2020.

Jak poinformował krakowski klub na swojej stronie internetowej, w środę podpisano porozumienie, w sprawie wykonywania umowy dzierżawy z dnia 1 lipca 2019 roku w warunkach zmienionych siłą wyższą.

Porozumienie dotyczy udostępnienia części przedmiotu umowy, za część przewidzianego w umowie czynszu dzierżawnego, tj. 33 000 zł netto, do 30 czerwca bieżącego roku, a więc do czasu wygaśnięcia niniejszej umowy.

Ponadto, w związku z przedłużeniem przez PKO BP Ekstraklasę rundy wiosennej sezonu 2019/2020, podpisano również umowę na krótkotrwałe udostępnienie Wiśle, części Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana. Umowa, podobnie jak wyżej wymienione porozumienie, dotyczy udostępnienia ograniczonej części obiektu za kwotę 33 000 zł netto za każde spotkanie rozgrywane przy Reymonta w ramach Ekstraklasy w lipcu bieżącego roku.

(wisla.krakow.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

Reklama

Gallery

6 8 5 3

Naszym zdaniem