News

Ranieri: Był to dziwny sezon

– Chcemy dobrze zakończyć sezon. Nie będzie to łatwe, bo Brescia gra dobrze i w każdym meczu walczy. Mamy do naszych rywali szacunek, ale chcemy zgarnąć trzy punkty – powiedział na konferencji przed meczem z Brescią, trener Sampdorii, Claudio Ranieri.

– Od czasu zapewnienia sobie utrzymania przegraliśmy trzy kolejne mecze, to prawda. Jednak walczyliśmy o każdą piłkę. Kiedy gracz co dwa dni, trudno jest ci w każdym spotkaniu wspiąć się na najwyższy poziom – dodał szkoleniowiec.

– Nie możemy trenować, możemy co najwyżej odpocząć i przystąpić do kolejnego starcia. Moi zawodnicy pokazali, że są prawdziwymi profesjonalistami i bardzo dobrze poradzili sobie z tym trudnym okresem – kontynuował.

– Był to naprawdę dziwny sezon. Sytuacja z pandemią wielu zaszkodziła. My mamy to szczęście, że się utrzymaliśmy, ale spadkowicze mogą mieć przynajmniej jakieś wytłumaczenie. Mam nadzieję, że kolejny sezon zaczniemy od nowa, z kibicami na trybunach. W przeciwnym razie sport nie ma sensu – podsumował Ranieri.

Sampdoria zmierzy się w sobotę z Brescią. Początek starcia o 18:00.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

Reklama

Gallery

6 8 5 3

Naszym zdaniem