News Żużel

Lindgren: Zasady są takie same dla wszystkich

– Na początku pandemii borykałem się z brakiem motywacji, kiedy nie miałem jasno określonego terminu powrotu na tor – wyznał Fredrik Lindgren w rozmowie z oficjalnym serwisem Włókniarza Częstochowa.

Reprezentant Szwecji przechodzi aktualnie obowiązkową dwutygodniową kwarantannę w Polsce przed startem nowego sezonu PGE Ekstraligi.

– To będą zdecydowanie inne przygotowania do startu ligi, niż miało to miejsce w latach ubiegłych. Zasady są jednak takie same dla wszystkich, dlatego nie pozostaje nic innego jak zaakceptować nową sytuację – podkreślił Skandynaw.

– Wszyscy musieliśmy renegocjować swoje umowy w związku z ekstremalną wręcz sytuacją na świecie spowodowaną koronawirusem. Wielu ludzi na znalazło się w trudnej sytuacji i ja jestem szczęśliwy, że mogę utrzymać swoją pracę jako żużlowiec – zaznaczył uczestnik cyklu Grand Prix.

– Większość dni wygląda podobnie. Mam sprzęt do ćwiczeń, dlatego codziennie trenuję. Hotel udostępnił dla nas ogród, dlatego możemy pobawić się z naszym psem na świeżym powietrzu. Jeżeli chodzi o jedzenie, to trzy razy dziennie posiłki dowożone są do naszego pokoju. Reszta dnia to TV, social media i praca na komputerze – ujawnił Lindgren.

(za wlokniarz.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

Reklama

Gallery

6 8 5 3

Naszym zdaniem