News

Graham Potter: Nie liczymy, ile potrzebujemy punktów, aby się utrzymać

– Wciąż walczymy, wciąż mamy do wykonania pracę i nadal potrzebujemy punktów, aby pozostać w Premier League. Ta liga jest trudna, bo każdy zespół ma wielką jakość i dobrych piłkarzy. My nie liczymy, ile punktów potrzebujemy, aby zachować ligowy byt. Skupiamy się tylko na najbliższym meczu. Tym razem będzie to pojedynek z bardzo wymagającym rywalem, jakim jest Manchester United – powiedział przed wtorkowym meczem, menedżer Brighton & Hove Albion, Graham Potter.

– To normalne, że każdy piłkarz chce wyjść na mecz w pierwszej jedenastce, ale jeśli popatrzymy na nasz wygrany pojedynek z Arsenalem, to z naszej perspektywy, gracze którzy kończyli spotkanie na boisku są również ważni. Wszyscy muszą być gotowi, czy to na trzy minuty czy na trzydzieści minut – dodał 45-letni szkoleniowiec.

– Pamiętamy wkład Alexisa Mac Allistera, w zwycięską bramkę w spotkaniu z Kanonierami. W naszym zespole każdy piłkarz zna te zasady i każdy podchodzi do nich z wielkim profesjonalizmem. Każdy musi być gotowy do wejścia na boisko, aby pomóc zespołowi, bez względu na to, jak długo będzie grał – zakończył Potter.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

Reklama

Gallery

6 8 5 3

Naszym zdaniem