News

Fornalik: Śląsk niczym nas nie zaskoczył

– Był to na pewno ciekawy mecz. Spotkały się dwie drużyny, które chciały grać w piłkę, które stwarzały sobie sytuacje. Przyjechał dzisiaj bardzo wymagający rywal. Po niemrawym początku, z czasem zaczęliśmy grać w swoim stylu. Myślę, że nasze sytuacje były klarowniejsze. Gratuluję drużynie zwycięstwa – powiedział po wygranym meczu ze Śląskiem Wrocław, trener Piasta Gliwice, Waldemar Fornalik.

– Śląsk niczym nas nie zaskoczył, mecze mają różny przebieg. Śląsk ma wielu wartościowych zawodników, którzy potrafią grać w piłkę. Od 18. minuty zaczęliśmy przejmować inicjatywę – dodał szkoleniowiec.

– Mam nadzieję, że tempo, które narzucamy, w kolejnych spotkaniach będzie takie samo. Szkoda, że nie udało nam się strzelić drugiej bramki, dałoby nam to więcej spokoju. Drużyna rozegrała końcówkę bardzo dobrze – stwierdził.

– Jest to dla nas bardzo ważne zwycięstwo. Mamy teraz cztery punkty przewagi i byliśmy wyżej po fazie zasadniczej. Jest to bezpieczna przewaga, ale do zdobycia jest jeszcze dziewięć punktów. Musimy dobrze przygotować się do następnego spotkania – zakończył.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

Reklama

Gallery

6 8 5 3

Naszym zdaniem