News NFL

5 milionów dolarów w zakładach z draftu do NFL

W nocy z czwartku na piątek w Stanach Zjednoczonych odbędzie się draft do NFL. Najzdolniejsi zawodnicy z amerykańskich uniwersytetów, zostaną wybrani do drużyn najlepszej ligi futbolu amerykańskiego na świecie.

W związku z pandemią koronawirusa, draft odbędzie się w postaci wideokonferencji. Impreza, która pierwotnie miała odbyć się w Las Vegas, rozpocznie się od wystąpienia komisarza ligi Roger Goodella z jego piwnicy.

Następnie drużyny przystąpią do wybierania zawodników za pomocą aplikacji do wideokonferencji Teams, z której korzystają również uczniowie w Polsce w czasie lekcji online.

Jako pierwsza będzie wybierała drużyna Cincinnati Bengals, która była najgorszym zespołem w poprzednim sezonie NFL. Wszystko wskazuje na to, że z „jedynką” wybrany będzie quarterback Joe Burrow z Louisiana State University.

W związku z tym, że podobnie jak w Europie, w USA również nie odbywają się żadne wydarzenia sportowe, dzisiejszy draft będzie pierwszą imprezą, na którą będzie można stawiać zakłady bukmacherskie. Analitycy szacują, że dzisiejszej nocy przez zakłady online przepłynie kwota 5 milionów dolarów. Zakłady mogą być stawiane jedynie online, ponieważ wszystkie kasyna na terenie USA są zamknięte.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

Reklama

Gallery

6 8 5 3

Naszym zdaniem